چرا کالوس کی روش با قرارداد با آل اشپرت مخالف است؟

مخالفت کارلوس کی روش با قرارداد آل اشپرت - دوشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸ بازدید
کارلوس کی روش با پوشیدن لباس های آل اشپرت مخالفت شدید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید. فمنوم اطلاعات کاملی در این مورد در اختیارتان گذاشته است.

فدراسیون فوتبال زمانی که کارلوس کی روش نبود, طی مذاکره ای با آل اشپورت مذاکره کرد و جهت همکاری با این برند به توافق رسیدند. لازم ب ذکر است که تیم ملی حدود ۴ سال این لباس ها را پوشید, در حالی که این امر بسیار جنجال ساز شد و بازکنان به وضعیت لباس ها انتقاد می کردند و مهم تر از همه کارلوس کی روش شدیدا معترض بود. 
بهتر است بدانید که کارلوس کی روش در جام جهانی سال ۲۰۱۴ از بستن قرار داد با آل اشپورت کاملا معترض بود. لازم به ذکر است که مسئولین لباسی را برای کارلوس کی روش می فرستند و اعلام می کنند که این همان لباسی است که می بایست در تمرینات پوشیده شود. کی روش پس از آن که لباس را پوشید, بسیار عصبانی شد و گفت اگر مسئولین فدراسیون حاضرند این لباس ها را بپوشند و در محل تمرین حضور یابند, او نیز قبول می کند. در نتیجه قرار شد که ایران با همان لباس های جام ملت ها بازی کند. 
 

مخالفت کارلوس کی روش با آل اشپرت
مخالفت کارلوس کی روش با قرارداد آل اشپرت

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.