چرا بیرانوند نیمکت نشین شد؟

علت نیمکت نشینی بیرانوند سمیرا نقیبی - سه شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۷۲ بازدید
بیرانوند این روزها حال و هوای خوبی در تیم پرسپولیس ندارد و با نیمکت نشین شدن بیرانوند که با تصمیم برانکو صورت گرفته است، گمانه زنی های جدا شدن این دروازه بان موفق و شایسته کشورمان از تیم پرسپولیس قوت یافته است. اما چرا بیرانوند نیمکت نشین شده است؟

علت نیمکت نشینی بیرانوند چیست؟

از آن جایی که بیرانوند دروازه بان جوان و موفق تیم ملی دو روز دیرتر به تمرینات تیم پرسپولیس رسید، برانکو بیرانوند را نیمکت نشین کرد و فعلا عنوان دروازه بان دوم را برای این دروازه بان سربلند بیرون آمده از بازی های جام جهانی کافی دانست.

گفته می شود که بیرانوند از تیم ترکیه ای بشیکتاش نیز پیشنهاد دارد، و به زودی مدیران این تیم برای مذاکره با بیرانوند به تهران خواهند آمد.

اما گویا دروازه بان پرسپولیس چندان از قبول این انتقال راضی و مطمئن به نظر نمی رسد و به نظر می رسد که اگر برانکو وی را نیمکت نشین نمی کرد با جدیت و قاطعیت پیشنهاد بشیکتاش را نادیده می گرفت.

همچنین بخوانید: علیرضا بیرانوند به بشیکتاش می رود؟

جایگزین بیرانوند در پرسپولیس

اما چه کسی این روزها به جای بیرانوند در دروازه تیم پرسپولیس قرار گرفته است؟ این روزها رادوشوویچ که دو فصل گذشته را از روی نیمکت دنبال کرده است، در دروازه ی تیم پرسپولیس قرار گرفته و از نیمکت نشینی بیرانوند به نفع این خرید گران قیمت پرسپولیس استفاده می شود.

گویا مدیران پرسپولیس نیز چندان از این ماجرا ناراضی نبوده و در حال حاضر احساس می کنند هزینه ای که برای رادوشوویچ پرداخت کرده اند، چندان هم نابه جا و بی مصرف نبوده است.

البته این دروازه بان نیز عملکرد خوبی در دو بازی اخیر از خود نشان داده و بازی ها را بدون گل پشت سر گذاشته است.

 

علت نیمکت نشینی بیرانوند
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.