خلاصه فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند

فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند سمیرا نقیبی - جمعه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴۷ بازدید
فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند محصول سال ۲۰۱۸، فیلمی در ژانر وحشت است که توصیه می کنیم اگر علاقه مند به فیلم های هیجان انگیز و ترسناک هستید، به تماشای آن بنشینید. در ادامه می توانید خلاصه فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند را بخوانید.

فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند یا The stranger prey at night محصول سال ۲۰۱۸ میلادی می باشد.

این فیلم که در ژانر ترسناک تولید شده است بر اساس یک داستان واقعی می باشد.

کارگردانی فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند با ژوهانس رابرتز و مسئولیت نویسندگی متن با برایان برتینو و بن کتای بوده است.

خلاصه فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند

فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند داستان یک خانواده ی چهار نفره را روایت می کند که به کلبه ای در یک محوطه رفته و در آن جا  توسط سه دیوانه سلاخی می شوند.

پدر و مادر این خانواده افرادی دوست داشتنی به نظر می رسند که ظرف ۱۰ دقیقه ی اول فیلم شیفته شان می شوید. دختر خانواده ناراضی، عصبانی و در گروه سنی خود به دنبال گریز از خانواده و متمایل به رفتارهای ضد هنجار است. پسر خانواده در شرایط بهتری به سر می برد و بیننده از تماشای رفتارهای وی احساس خوشایندتری دارد.

زمانی که این خانواده خود را در پارکی که کلبه در آن واقع شده تنها می یابند و حملات سه روانی به آن ها آغاز می شود، تنها کاراکتری که از کشته شدنش کمتر ناراحت می شویم همان دختر خانواده است که به هیچ وجه شخصیت دوست داشتنی نداشته است.

 

فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند

اما دقیقا این کاراکتر همانی ست که قرار است بیاموزد زندگی چیزی جز غر زدن های مداوم و خیره شدن به نقطه ای نامعلوم است. این شخصیت منفی ناچار به مبارزه و تلاش برای بقا می شود و در نهایت و در سکانس های پایانی فیلم در نگاه وی تغییر، ارزش و صلابت را می بینیم...

بازیگران فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند

بازیگران فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند از جمله کریستینا هندریکز، مارتین هندرسون، بیلی مدیسون و... هستند.
در حقیقت این فیلم بازیگرهای زیادی ندارد و پس از گذشت مدت کوتاهی از شروع آن، تعدادی از آن ها را نیز از دست می دهیم.
اگر به دنبال تماشای یک فیلم ترسناک و هیجان انگیز هستید، توصیه می کنیم حتما این فیلم را ببینید.
 

 

فیلم غریبه ها در شب شکار می کنند
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.