برندگان جشن خانه سینما ۹۷ چه کسانی هستند؟

جشن خانه سینما 97 سمیرا شایسته - یکشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴۳ بازدید
جشن خانه سینما ۹۷، بیست امین دوره خود را دیروز عصر یعنی ۱۰ام شهریور ماه ۹۷ پشت سر گذاشت. برندگان و برگزیدگان در هر بخش در این دوره از جشن خانه ی سینما معرفی شدند که می توانید آن ها را در مطلب زیر دنبال کنید...

برندگان جشن خانه سینما ۹۷

جشن خانه ی سینما بیست امین دوره ی خود را پشت سر گذاشت. مراسم جشن خانه ی سینما دیروز عصر یعنی در غروب دهم شهریور ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد.

در این جشن هنرمندان بسیاری شرکت داشته و منتخبان در حوزه های مختلف معرفی شدند.

 

برگزیدگان در بخش بهترین فیلم در جشن خانه سینما


۱- علی جلیلوند برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء (برنده)
۲- محمد خزاعی برای فیلم به وقت شام
۳- مانی حقیقی برای فیلم خوک
۴- رضا درمیشیان برای فیلم عصبانی نیستم
۵- جهانگیر کوثری برای فیلم فراری


برگزیدگان در بخش بهترین کارگردانی


۱-اصغر یوسفی نژاد برای فیلم ائو (خانه)
۲- وحید جلیلوند برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء (برنده)
۳- ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم به وقت شام
۴- فریدون جیرانی برای فیلم خفه گی
۵- مانی حقیقی برای فیلم خوک
۶-رضا درمیشیان برای فیلم عصبانی نیستم


برگزیدگان در بخش بهترین فیلم نامه


۱- علی زرنگار و وحید جلیلوند برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء (برنده)
۲- رضا مقصودی و افرا جورابلو برای فیلم خجالت نکش
۳- مانی حقیقی برای فیلم خوک
۴- فرید مصطفوی و ابوالحسن داودی برای فیلم زادبوم
۵- امیر عربی برای فیلم سارا و آیدا
۶- رضا درمیشیان برای فیلم عصبانی نیستم


برگزیدگان در بخش بهترین فیلمبرداری


۱- پیمان شادمان فر برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء
۲- مسعود سلامی برای فیلم خفه گی (برنده)
۳- داود امیری برای فیلم دلم میخواد
۴- فرشاد محمدی برای فیلم قاتل اهلی
۵- بهرام بدخشانی برای فیلم نگار


برگزیدگان در بخش بهترین تدوین


۱- مهرداد خوشبخت برای فیلم به وقت شام
۲- محمدرضا موئینی و هدا موئینی برای فیلم بیست و یک روز بعد
۳- بهرام دهقانی برای فیلم خفه گی
۴- احمد مرادپور برای فیلم سارا و آیدا (برنده)
۵- حسن حسندوست برای فیلم فراری
۶- بهرام دهقانی برای فیلم نگار


برگزیدگان در بخش بهترین بازیگر نقش اول زن


۱-    محدثه حیرت برای فیلم ائو (خانه)
۲-    شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش
۳-    الناز شاکردوست برای فیلم خفه گی
۴-    فرشته حسینی برای فیلم رفتن
۵-    غزل شاکری برای فیلم سارا و آیدا (برنده)
۶-    زهرا داود نژاد برای فیلم شماره ۱۷ سهیلا


برگزیدگان برای بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد


۱-    امیر آقایی برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضا
۲-    نوید محمد زاده برای فیلم خفه گی
۳-    حسن معجونی برای فیلم خوک
۴-    حامد بهداد برای فیلم سد معبر (برنده)
۵-    نوید محمد زاده برای فیلم عصبانی نیستم


برگزیدگان در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن


۱- زکیه بهبهانی برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء (برنده)
۲- پانته آ. پناهی‌ها برای فیلم جشن دلتنگی
۳- لیلی رشیدی برای فیلم خوک
۴- پگاه آهنگرانی برای فیلم سارا و آیدا
۵- مهتاب کرامتی برای فیلم ناخواسته


برگزیدگان در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد


۱- فرید سجادی حسینی برای فیلم ایتالیا ایتالیا
۲- نوید محمد زاده برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء (برنده)
۳- اکبر زنجانپور برای فیلم پل خواب
۴- مسعود کرامتی برای فیلم چهار راه استانبول
۵- نادر فلاح برای فیلم سد معبر
۶- بهرام افشاری برای فیلم کارگر ساده نیازمندیم


برگزیدگان در بخش بهترین موسیقی فیلم


۱-    آرمان موسی پور برای فیلم چهار راه استانبول
۲-    کارن همایونفر برای فیلم خفه گی
۳-    پیمان یزدانیان برای فیلم خوک (برنده)
۴-    ستار اورکی برای فیلم فیلشاه
۵-    بهزاد عبدی برای فیلم قاتل اهلی
۶-    امیر معینی برای فیلم ملی و راه های نرفته اش


برگزیدگان در بخش بهترین طراحی صحنه


۱-    محسن نصراللهی برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضا
۲-    کامیاب امین عشایری برای فیلم بیست و یک روز بعد
۳-    حجت اشتری برای فیلم سد معبر (برنده)
۴-    کیوان مقدم برای فیلم مالاریا
۵-    امیر اثباتی برای فیلم هجوم


برگزیدگان در بخش بهترین طراح لباس


۱-    سارا سمیعی برای فیلم اسرافیل
۲-    کامیاب امین عشایری برای فیلم بیست و یک روز بعد
۳-    نازنین خزائی برای فیلم تابستان داغ
۴-    نگار نعمتی برای فیلم خوک (برنده)
۵-    امیر اثباتی، نازنین توسلی برای فیلم هجوم


برگزیدگان برای بخش بهترین صدابرداری


۱- جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم زاده برای فیلم اسرافیل
۲- امین میرشکاری برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء
۳- طاهر پیشوایی برای فیلم به وقت شام
۴- رشید دانشمند برای فیلم پل خواب (برنده)
۵- پرویز آبنار برای فیلم فراری


برگزیدگان در بخش بهترین صداگذاری


۱-- علیرضا علویان برای فیلم به وقت شام (برنده)
۲- محمود موسوی نژاد برای فیلم جشن دلتنگی
۳- آرش قاسمی برای فیلم حریم شخصی
۴- امیر حسین قاسمی برای فیلم خوک
۵- محمدرضا دلپاک، رضا نریمی زاده برای فیلم عصبانی نیستم


برگزیدگان در بخش بهترین چهره پردازی


۱- محسن ملکی برای فیلم آپاندیس
۲- عبدالله اسکندری برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء
۳- عباس عباسی برای فیلم چهار راه استانبول
۴- مهرداد میرکیانی برای فیلم خوک (برنده)
۵- نوید فرح مرزی برای فیلم مصادره


برگزیدگان در بخش بهترین جلوه های میدانی


۱- حمید رسولیان برای فیلم اشنوگل
۲- محسن روزبهانی برای فیلم به وقت شام (برنده)
۳- آرش آقابیگ برای فیلم خفه گی
۴- ایمان کرمیان برای فیلم خوک
۵- عباس شوقی برای فیلم سوگ


برگزیدگان در بخش بهترین جلوه های بصری


۱- سید هادی اسلامی برای فیلم به وقت شام
۲- فرید ناظرفصیحی برای فیلم چهار راه استانبول (برنده)
۳- بهنام خاکسار برای فیلم سارا و آیدا
۴- امیر ولیخانی برای فیلم شکلاتی


 نامزدهای بهترین فیلم کوتاه


۱- بچه خور محمد کارت (برنده)
۲- تو هنوز اینجایی کتایون پرمر، محمد روحبخش
۳- دریای تلخ فاطمه احمدی
۴- گسل سهیل امیر شریفی
۵- مثل بچه آدم آرین وزیر دفتری


نامزدهای بهترین کارگردانی مستند


۱- پرسپولیس شیکاگو ارد عطارپور (برنده)
۲- تالان محمدصادق دهقانی
۳- دادا سلطنه هادی احمدی
۴- لوتوس محمدرضا وطن دوست
۵- ورس جواد وطنی


نامزدهای بهترین فیلم مستند


۱- اسرار دریاچه آرمین ایثاریان
۲- خرامان طلا آزادروش
۳- در جستجوی فریده آزاده موسوی و کورش عطایی (برنده)
۴- زنبورک در گام مینور پیمان فتوت احمدی
۵- مثل اسمم پگاه سودابه بیضایی و کاوه فرنام


نامزدهای بهترین فیلم انیمیشن


۱- ایکی پرستو کاردگر
۲- بدو رستم بدو حسین ملایمی (برنده)
۳- شب ترسناک لومو ساره شفیعی پور
۴- روباه صادق جوادی
۵- یکی بود، یکی نبود مهین جواهریان

 

 

 

جشن خانه سینما 97
سمیرا شایسته من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.