پیام فارسی پادشاه عربستان

پیام فارسی شاه عربستان سمیرا نقیبی - چهارشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۵۲ بازدید
پیام فارسی پادشاه عربستان که در آستانه ی اعمال حج خطاب به زائران فارسی زبان گفته شده است، به عقیده ی کارشناسان روابط سیاسی می تواند یک پیشنهاد دوستی و از سرگیری دوباره روابط باشد...

سال هاست که روابط بین ایران و عربستان به تیرگی گراییده و چند مورد نیز به آن دامن زده است.

به خصوص از زمانی که دربار عربستان به سمت آمریکا غش کرده و با ثروت خود قدرت غربی را هم سنگر کرد، روابطش از ایران فاصله بیشتری یافت.

اما اخیر پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز به مناسبت شروع اعمال حج، به فارسی زبانان طی یک پیام فارسی خوشامد گفته است.

چیزی که از این پیام بر می آید به عقیده ی کارشناسان روابط بین الملل چیزی شبیه به دراز کردن یک دست دوستی و یا از سر گیری روابط با تهران می باشد.

 

پیام فارسی پادشاه عربستان

در پیام فارسی پادشاه عربستان آمده است: از خدا می‌خواهم حج شما را قبول فرماید و پاداش حج مبرور را که بهشت است به شما عنایت فرماید.

 

پیام فارسی شاه عربستان
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.