عکس العمل روسیه در مقابل تحریم های آمریکا

واکنش روس ها به تحریم های آمریکا سمیرا نقیبی - پنجشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۳۳ بازدید
مقامات روسیه نسبت به تحریم های آمریکا علیه این کشور عکس العمل نشان داده و وزیر امور خارجه روسیه گفته است که تحریم های آمریکا علیه روسیه اهمیتی برای این کشور نداشته است و پیش از این نیز روس ها اعتماد و تکیه ای بر دولت آمریکایی نداشته اند...

پس از تحریم آمریکا علیه روسیه، مقامات روسی نسبت به این عمل موضع گیری کرده و وزیر خارجه روسیه اظهار داشته است که اهمیتی به این تحریم های آمریکا نداده و پیش از این نیز چندان روی آن حساب نکرده بوده اند.

در ادامه واکنش های مقامات روسیه به تحریم های آمریکا علیه این کشور، وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف تحریم های آمریکا را به عنوان فرصتی بزرگ برای کشور خود برشمرده و تاکید کرد که این تحریم ها را به یک ترقی برای روسیه تبدیل خواهند ساخت.

وزیر امور خارجه روسیه همین طور خاطر نشان ساخت که پیش از این نیز تحریم های آمریکا جاری بوده و روس ها مدت هاست که می دانند در دنیای واردات تکنولوژی و کالاهای مصرفی هیچ اعتمادی به آمریکا نمی توانند داشته باشند.

 

روسیه و حمایت از دولت مرکزی سوریه

یکی از حملات سیاسی آمریکا علیه روسیه به دلیل ادعای همکاری دولت روسیه با بشار اسد بوده است. لاوروف در این خصوص می گوید که علت حمایت روسیه از دولت سوریه کاملا واضح است و آن هم حفظ امنیت منطقه و جلوگیری از گسترش تروریست های منطقه ای و فرامنطقه ای می باشد.

به نظر می رسد که جنگ تحریمی آمریکا با کشورهای جهان پایانی ندارد و آمریکا هر روز با نقشه ی یک تحریم تازه با یکی از دولت های  جهانی روبرو می شود. باید دید در دراز مدت این ابرقدرت جهانی که دیگر همراهانی جز سعودی ها و صهیونیست ها ندارد، چه چیزهایی را تجربه خواهد نمود...

 

واکنش روس ها به تحریم های آمریکا
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.