مصاحبه ایرنا با نماینده بازیگوش مجلس

نماینده مجلس در حال بازی با گوشی موبایل سمیرا نقیبی - سه شنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۵۶ بازدید
عکس منتشر شده از مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی که در حال بازی کردن در تلفن همراه خود است، سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد. خبرنگار ایسنا با این نماینده مجلس گفت و گویی انجام داده است...

دیروز عکسی از نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی منتشر شد که نشان می داد وی در صحن علنی مجلس در حال بازی در تلفن همراه خود می باشد.

البته مشخص نیست که این عکس در چه تاریخ و زمانی گرفته شده است، اما این طور که در فضای مجازی گفته می شود عکس مربوط به زمانی ست که لایحه ی پیوستن ایران به کنوانسیون FATF در مجلس شورای اسلامی به رای گذاشته شده است.

یکی از خبرنگاران ایرنا گفت و گویی با سیامک مره صدق، یعنی همان نماینده ی مجلس که در تصویر مشغول بازی با تلفن همراه خود است را صورت داده که در زیر متن گفت و گو را می خوانیم.

خبرنگار ایرنا: روز گذشته تصویری از شما در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد زمان رأی‌گیری لایحه مبارزه تأمین مالی تروریسم(CFT) مشغول بازی با موبایل بودید؟

مره صدق: اصلاً بنده زمان تصویب این لایحه در مجلس نبودم و با سفیر دانمارک ملاقات داشتم.

خبرنگار ایرنا: یعنی شما در رأی‌گیری شرکت نکردید؟

مره صدق: خیر. بنده در دیدار با سفیر دانمارک بودم.

خبرنگار ایرنا: چرا زمان رأی‌گیری درباره این لایحه مهم در صحن نبودید؟

مره صدق: زمان این دیدار سه هفته قبل مشخص شده بود.

 

بازی با تلفن همراه در صحن علنی مجلس توسط نماینده کلیمیان

 

خبرنگار ایرنا: این عکس چه زمانی از شما گرفته شده است؟

مره صدق: من اصلاً توضیحی درباره این عکس نمی‌دهم؛ این عکس ممکن است هر زمانی گرفته شده باشد! مگر چه جنایتی در این عکس رخ داده است.

خبرنگار ایرنا: جنایتی رخ نداده، اما شما نماینده مردم هستید و مردم از شما انتظار دارند زمانی که لوایح و طرح‌ها در مجلس بررسی می‌شود، مشغول کار باشید، نه اینکه مشغول بازی باشید.

مره صدق: شما هر مطلبی در این باره می‌خواهید، بنویسید.

خبرنگار ایرنا: یعنی هیچ توضیحی در این باره نمی‌دهید؟

مره صدق: یعنی من باید به شما توضیح دهم؟! من به این سؤال پاسخ نمی‌دهم.

خبرنگار ایرنا: انتشار این عکس توسط رسانه‌ها برای شما پیامد داشته.

مره صدق: منتشر کنند، دستشان درد نکند. من هیچ توضیحی درباره این کارها نمی‌دهم. این‌ها ورود به حاشیه است و هیچ ارتباطی هم با مسائل جاری مملکت ندارد.

خبرنگار ایرنا: یعنی واقعاً حضور ذهن ندارید این عکس چه زمانی گرفته شده است؟

مره صدق: خیر.

خبرنگار ایرنا: چرا در صحن بازی می‌کردید؟

مره صدق: چه ایرادی دارد!؟ شاید این عکس مربوط به پیش از شروع جلسه یا زمان تنفس یا بعد از اتمام جلسه باشد. انتشار این عکس زمان آن را هم اثبات می‌کند.

 

نماینده مجلس در حال بازی با گوشی موبایل
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.