ساعت گفتگوی ظریف امشب ۲۴ مرداد

ساعت گفتگوی ظریف امشب 24 مرداد صبا نقیبی - چهارشنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۳۳ بازدید
محمد جواد ظریف ، امشب در شبکه دوم سیما، با مردم گفتگو می کند. امشب وزیر امور خارجه در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه دوم سیما حضور پیدا می کند. در ادامه از ساعت گفتگوی ظریف امشب ۲۴ مرداد اطلاع خواهید یافت.

ساعت گفتگوی ظریف امشب

محمدجواد ظریف امشب در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه مهمان گفتگوی ویژه خبری از شبکه دوم سیما خواهد بود. ظریف قرار است امشب در ارتباط با نشست دریای خزر سخن بگوید.

ساعت گفتگوی ظریف امشب 24 مرداد
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.