جدیدترین تحریم های آمریکا علیه روسیه

تحریم های آمریکا علیه روسیه سمیرا نقیبی - پنجشنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۳۵ بازدید
جدیدترین تحریم های آمریکا علیه روسیه ! آمریکا باز هم عصای جادوگری خود را چرخانده و تحریم های جدیدی را ایجاد کرده است. پس از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، اکنون نوبت تحریم های آمریکا علیه روسیه از راه رسیده است. این تحریم ها از جدیدترین تحریم های آمریکا هستند و این بار دولت و ملت روسیه را نشانه رفته اند...

آمریکا که گویی از بازی تحریم خسته نمی شود و ترامپ هر روز خود را با یک تحریم تازه آغاز می کند، این بار با تحریم آمریکا علیه روسیه به میدان آمده است.

به گزارش فمنوم به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه آمریکا روسیه را محکوم به دست داشتن در حمله شیمیایی به جاسوسی که در سالزبری بوده کرده و تحریم هایی را از این جهت بر آن وارد ساختند.

جاسوس دو جانبه شخصی روسی به نام سرگئی اسکریپال بود که در سال ۲۰۱۰ میلادی از روسیه رها شده و به انگلیس رفته بود. وی در یکی از خیابان های سالزبری با حمله شیمیایی مورد هجوم قرار گرفت و اکنون آمریکایی ها مدعی هستند که روسیه در این حمله شیمیایی که به وسیله ی عامل اعصاب نوویچوک صورت گرفته بود، دست داشته اند.

این در حالی ست که مقامات روسی زیر بار این موضوع نمی روند.

اکنون آمریکایی ها تحریم های تازه ای را به تحریم های روسیه افزوده اند و این تحریم ها شامل صادرات اقلام حساس امنیت ملی شامل دستگاه های اویونیک، تجهیزات تست و دستگاه های الکترونیک می شود که در کل عنوان اقلام حساس امنیت ملی را به خود اختصاص می دهند.

 

تحریم های آمریکا علیه روسیه
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.