ماجرای قتل پسر جوان در پارک دانشجو

ماجرای قتل پسر جوان در پارک دانشجو صبا نقیبی - دوشنبه، ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱۴ بازدید
شنبه هفته جاری یک پسر جوان در پارک دانشجو به قتل رسید. جزئیات ماجرای قتل پسر جوان در پارک دانشجو را می توانید در ادامه مطلب بخوانید.

قتل در پارک دانشجو

صبح شنبه هفته جاری بود که ماموران انتظامی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر از کشته شدن پسر جوانی دادند که طی درگیری فجیع در پارک دانشجو زخمی شده بود.

به گزارش آرمان، سریعا پس از گزارش این موضوع ماموران اداره آگاهی تهران بزرگ به دستور بازپرس سجاد منافی آذر در محل حضور یافتند و تحقیقات خود را در این زمینه کلید زدند.

تحقیقات اولیه در این رابطه حاکی از این بود که عاملان اصلی جنایت از محل گریخته‌اند و چند نفر نیز که طی این درگیری فجیع حضور داشتند روی تخت بیمارستان به‌دلیل مجروحیت بستری بودند.یکی از افرادی که به ادعای خودش در درگیری حضور داشت و مقتول نیز از دوستان او بود با حضور در کلانتری ۱۲۹ جامی خودش را تحویل ماموران داد.

این پسر ۲۳ ساله با حضور در دادسرای جنایی تهران پرده از راز جنایت برداشت و گفت: من و مقتول دوستان خیلی صمیمی بودیم اما ازچندی پیش با هم قهر بودیم. به «حمید» نیز گفته بودم که او را سر بساط من در پارک دانشجو نیاورد اما او گوش نمی‌کرد.

وی ادامه داد: شب واقعه مقتول و دوستانش با من تماس گرفتند و گفتند که بیا با هم مشروب بخوریم. به آنها گفتم من اهل مشروب نیستم و نرفتم تا اینکه وقتی به‌همراه دوستم از سعادت‌آباد به سمت پارک دانشجو می‌رفتیم مقتول تماس گرفت و گفت بیا پارک که من هم آمده‌ام.این فرد افزود: تعجب کردم که در ساعت ۴ صبح به آنجا آمده است و وقتی به پارک رفتم دیدم مقتول و «حمید» و دو نفر دیگر نیز آمده‌اند. مقتول را کنار کشیدم و گفتم چرا با من درست سلام‌وعلیک نمی‌کنی و گاهی کم محلی می‌کنی. با هم صحبت و بالاخره آشتی کردیم که دوست من در انتها حرفی زد و «حمید» که مست بود برافروخته شد.

وی ادامه داد: «حمید» عریان شد و خودزنی کرد و ما او را آرام کردیم اما یکدفعه مقتول با دست فروش‌های چهارراه درگیر شد. دلیل درگیری را نفهمیدم اما همه مست بودند و دعوا بالا گرفت.وی گفت: مقتول چاقو کشید و همه را می‌زد. فقط من را نزده بود که یکدفعه من رفتم ببینم «ایوب» چرا چاقو خورده،نگو دستفروش‌های میدان او را از پای درآورده‌ بودند.

این فرد ادامه داد: مقتول از پله‌های تئاتر شهر پایین رفت و به حوض وسط میدان تکیه داد که دو تن از دستفروش‌ها که بعد از این اقدامشان فراری شده‌اند با بیش از ۲۰ ضربه میله آهنی بسر و صورت مقتول، او را از پای درآوردند.

وی در انتها گفت: مقتول زیر این ضربات در حال نق زدن بود و هرچه من داد زدم،او را کشتید،بی‌خیال نمی‌شدند تا اینکه بعد از رفتن دستفروش‌ها اورژانس آمد و مقتول را بردند و من نیز بعد از اینکه فهمیدم مقتول فوت کرده است خودم را تحویل دادم.با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی تحقیقات برای تعیین علت اصلی فوت مقتول ادامه دارد.

منبع: تابناک

ماجرای قتل پسر جوان در پارک دانشجو
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.