جزئیات قتل دختر ۲۰ ساله مشهدی توسط پسر خاله اش

ماجرای قتل دختر 20 ساله مشهدی توسط پسرخاله اش صبا نقیبی - شنبه، ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۳۰۳ بازدید
خبر قتل دختر ۲۰ ساله مشهدی توسط پسر خاله اش خبر هولناکی است که منتشر شده است. دختر که پس از مورد اصابت قرار گرفتن توسط ضربات چاقو، نام قاتل را با خونش روی دیوار نوشت، قاتل را لو داد. جزئیات قتل دختر ۲۰ ساله مشهدی توسط پسر خاله اش را در ادامه خواهید خواند.

ماجرای قتل دختر ۲۰ ساله مشهدی توسط پسرخاله اش

بامداد چهارشنبه، ماجرای دیر رسیدن دختر ۲۰ ساله مشهدی به خانه، نگرانی اهل خانه را در پی داشت. دختر ۲۰ ساله مشهدی که هر شب از آموزشگاه زبان انگلیسی ساعت ۸ شب به منزل می رسید، در آن شب قتلش، ساعت از ۹ هم گذشته بود و خبری از وی نبود.

ماجرای قتل دختر ۲۰ ساله مشهدی توسط پسر خاله اش در میان بود که خبری از او بود. ساعت جلو می رفت و تب و تاب مادر دختر بالا می رفت تا جایی که او را واداشت تا هر جا که می شناسد را به جست و جوی دخترش بپردازد.

ساعت از نیمه شب هم گذشته بود که خبر از " ف" دختر ۲۰ ساله مشهدی نبود تا جایی که مادر او به همراه برادرش، پلیس ۱۱۰ را در جریان ناپدید شدن دختر ۲۰ ساله اش گذاشتند.

به گزارش روزنامه خراسان، آن روز آن ها در خانه پدر بزرگ «ف» بودند که تصمیم گرفتند به منزل خودشان در خیابان ایثارگران مشهد بروند شاید «ف» به آن جا رفته باشد. به همین خاطر زن میان سال به همراه برادرش به راه افتادند و با دیدن خودروی ۲۰۶ دخترشان که مقابل منزل پارک بود، نفس راحتی کشیدند. دایی «ف» بلافاصله در پارکینگ را گشود و به داخل منزل رفت اما او با صحنه هولناکی روبه رو شد جسد غرق در خون دختر ۲۰ ساله داخل پذیرایی قرار داشت به همین خاطر دایی «ف» از ورود خواهرش به داخل اتاق جلوگیری کرد و بلافاصله با نیروهای انتظامی تماس گرفت.

دقایقی بعد با حضور قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) تحقیقات آغاز و مشخص شد که روی دیوار اتاق خواب و با خون تازه نوشته شده «سجاد مرا زد» .

پسر خاله ای که دختر خاله اش را کشت

 به دستور مقام قضایی، بلافاصله «سجاد» دستگیر شد و پس از حدود ۸ ساعت بازجویی توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به قتل دختر خاله اش اعتراف کرد. او گفت: شب حادثه، دختر خاله ام را در خیابان دانشگاه دیدم که بسیار سردرگم بود.

به طور اتفاقی مسافری را به مقصد ایثارگران سوار کردم وقتی این جا رسیدم دیدم ۲۰۶ دختر خاله ام در منزل پارک است. وقتی بالا رفتم نمی دانم چه شد که یک باره چاقویی به گردنش زدم! سپس حالم بد شد به داخل پارکینگ رفتم و چند دقیقه نشستم بعد از آن دوباره به اتاق بازگشتم! دختر خاله ام در حال شستن خون های گردنش بود. وقتی بیرون آمد «تلوتلو» می‌خورد که من او را هل دادم و دوباره ضربات دیگری با چاقو بر بدنش فرود آوردم! متهم ادامه داد: پس از آن هم به خانه رفتم و لباس هایم را شستم تا کسی به من مظنون نشود! بنابر گزارش خراسان، چند تار مو نیز از لابه لای انگشتان مقتول پیدا شد که نوع آن نشان می‌داد موهای قاتل است!

ماجرای قتل دختر 20 ساله مشهدی توسط پسرخاله اش
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.