جزئیات تجاوز پیرمرد همسایه به دختر ۹ ساله آبادانی

ماجرای تجاوز به دختر بچه آبادانی توسط پیرمرد همسایه صبا نقیبی - پنجشنبه، ۰۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۶۶۱ بازدید
اخبار ناگوار تجاوز به کودکان پایانی ندارد. پس از تحمل خبرهای تلخ درباره تجاوز به کودکان، اینبار نوبت به دختر بچه ۹ ساله آبادانی می رسد که از سوی پیرمرد همسایه تحت حمله تجاوز قرار می گیرد. جزئیات تجاوز پیرمرد همسایه به دختر ۹ ساله آبادانی را در ادامه بخوانید.

دختربچه ای ۹ ساله، بر اثر شوک تجاوز پیرمرد همسایه در آبادان خودکشی کرد. ماجرای تجاوز به دختر بچه آبادانی توسط پیرمرد همسایه به اندازه ای برای این کودک غیر تحمل بود که او با خوردن قرص های زیاد، تصمیم به پایان بخشیدن زندگی خود کرد. جزئیات تجاوز پیرمرد همسایه به دختر ۹ ساله آبادانی چیست؟

ماجرای تجاوز به دختر بچه آبادانی توسط پیرمرد همسایه

عصر پنجشنبه ۲۸ ماه پیش، یعنی تیر ماه، ماموران پلیس در تماس مسئولان بیمارستان امام خمینی، ماجرای مرموز خودکش دختر بچه ای ۹ ساله را اطلاع دادند.

این دختر بچه که نیلوفر نام دارد، در منطقه کوی قدس آبادان زندگی می کند و به قصد خودکشی، اقدام به خوردن قرص های زیادی کرده بود که در نهایت با تلاش پزشکان، توانست از مرگ نجات پیدا کند.

ماموران در تحقیقات پی بردند که پدر نیلوفر سالها قبل به کام مرگ فرو رفته است و این دختربچه همراه مادرش زندگی می کند.

این دختربچه پس از احیا و بازگشت به زندگی دوباره، سناریو تجاوز پیرمرد همسایه را شرح داد.

نیلوفر گفت: پیرمرد همسایه مان با کتک کاری قصد آزار و اذیت مرا داشت و حتی توانست لباس هایم را ازتنم در آورد اما با مقاومت و سر و صدا توانستم از دست مرد همسایه فرار کنم.

دختربچه ادامه داد: از ترس و شوکی که به من وارد شده بود تصمیم به خودکشی گرفتم و اقدام به خوردن قرص های زیادی کردم اما با تلاش پزشکان نجات پیدا کردم.

با ادعای این دختر۹ ساله پرونده آزار و اذیت نیلوفر در اداره پلیس تشکیل شده و تیمی از ماموران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند اما اثری از پیرمرد همسایه برای تجسس های پلیسی در خانه اش نبود.

بنا به این گزارش، تحقیقات برای بررسی ادعای این دختر ۹ ساله و دستگیری پیرمرد همسایه در اداره پلیس آبادان ادامه دارد.

مراقب جامعه ای که در آن زندگی می کنیم باشیم.

 

ماجرای تجاوز به دختر بچه آبادانی توسط پیرمرد همسایه
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.