پدری دو دختر و پدر و مادر همسرش را به قتل می رساند

قتل دو دختر و پدر و مادر همسر توسط پدر خانواده - پنجشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۶۱ بازدید
پدری به دلیل اختلافات شدید خانوادگی دو دختر و پدر و مادر همسرش را به قتل رساند. در خصوص این خبر اطلاعاتی آورده ایم. بافمنوم همراه باشید.

رئیس پلیس پایتخت از قتل ۴ نفر از اعضای یک خانواده طی جنایت خانوادگی خبر به میان آورد. 
سرهنگ کیوان ظهیری طی مصاحبه ای می گوید: در قتل خانوادگی چهار نفر از اعضای یک خانواده توسط پدر خانواده به قتل رسیدند. مقتولین شامل د دختر جوان و یک مرد سالخورده و یک خانم سالمند می شود. 
او در مورد جزئیات این قتل خانوادگی می گوید: حوالی ساعت ۲۲ شب گذشته مرد ۴۷ ساله که حدود ۴ سال با همسر خود اختلاف شدید داشته است به خانه ی خود در خیابان نبرد جنوبی می رود. این مرد زمان مراجعه به خانه مقداری شیر و موز تهیه می کند و داروی خواب آور را درون آن میریزد و به دختران و والدین همسرش می خوراند. 
رئیس پلیس پیشگیری تهران ضمن اینکه همسر این فرد به علت قهر یک هفته در کرج زندگی می کرده است می گوید: دختران این فرد ۱۷ ساله و ۱۹ ساله هستند و در شب حادثه پدر و مادر همسرش برای دیدن نوه های خود به منزل آن ها آمده بودند. 
سرهنگ ظهیری ادامه می دهد: بعد از نوشیدن شیرموز رفته رفته دو دختر و پدر بزرگ و مادر بزرگ خوابآلود شدند و دو دختر در اتاق و پدر و مادر بزرگ در پذیرایی خوابیدند. این شخص در حال تماشای تلویزیون بوده است و پس از اطمینان از به خواب رفتن اهالی خانه همراه با کارد آشپزخانه که ۴۰ سانتی متر بوده است به بالین دختر بزرگش می رود و دستش را به زیر گلو می اندازد و تصمیم به خفه کردن او می گیرد ولی با مقاومت دخترش رو به رو می شود و با کارد آشپرخانه گلوی دخترش را می برد. 
وی افزود: دختر کوچکتربه دلیل سر و صدا از خواب بیدار می شود و با مقاومت در مقابل پدر می پردازد. پدر بر روی سینه ی دخترش می نشیند و با فشار آوردن به صورت دختر و وارد کردن ضربات مشت با کاردی که در دست داشت دختر کوچک را نیز می برد. پس از اطمینان از به قتل رسیدن دخترانش به پذیرایی می رود و بر بالین پدر همسرش رفته و با همان چاقو اقدام به برید گلوی همسر سابقش که نزدیک به ۷۹ سال سن داشته می کند. پس از کشته شدن پدر همسرش سراغ مادر همسرش می رود که از خواب بیدار شده بوده است. با دو دست اقدام به خفه کردن مادر همسرش می کند و از آنجایی که نا موفق بوده است با کارد آشپزخانه چندین ضربه به سینه ی مادر همسرش می زند. 
این اتفاق در ساعت یک شب پایان می یابد و قاتل تا صبح در خانه می ماند و بعد از ارتکاب به جرم میوه می خورد و سر بر بالین دخترانش می گذارد و گریه می کند. 
انگیزه ی قتل اینگونه بوده است: انگیزه ی قاتل به گفته ی خودش اختلافات شدید خانوادگی بود ه است و پدر و مادر همسر مخصوصا مادر همسر را مقصر این اختلافات می دانسته است و قصد داشته که دخترانش مثل مادرشان نشود و زندگی کسی را خراب نکنن و از همین جهت آن ها را به قتل رسانده است. 
وی افزود: قاتل روز بعد همراه برادرش به کلانتری ۱۳۲ نبرد معرفی می کند و عوامل کلانتری به منزل فرد می روند و با صحنه ی جنایت رو به رو می شوند. متهم در بازداشت است و پرونده در حال بررسی می باشد. 

قتل دو دختر و پدر و مادر همسر توسط پدر خانواده

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.