شکنجه و قتل دختر ۴ ساله قائمشهری

قتل دختر 4 ساله قائمشهری سمیرا نقیبی - جمعه، ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۵۷ بازدید
خبر کودک آزاری و قتل دختر ۴ ساله ی قائمشهری دیروز منتشر شد. این کودک بی گناه مشخص نیست که چه مدت تحت کودک آزاری قرار داشته و سرانجام به قتل رسیده است. تحقیقات در این زمینه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد...

خبر قتل دختر بچه ی ۴ ساله در قائم شهر بار دیگر قلب ملت ایران را ماتم زده کرد. به گزارش فمنوم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چهارشنبه ۱۱ام مهر ماه دختر ۴ ساله ی قائمشهری پس از شکنجه به صورت ضرب و شتم و کودک آزاری وسیع، به قتل رسیده است.

در حال حاضر پرونده ی قتل این کودک توسط دادستانی قائمشهر پیگیری می شود و تحقیقات اولیه به وسیله ی پلیس ۱۱۰ و پزشکی قانونی صورت پذیرفته است.

حتما بخوانید: مرگ پسر چهار ساله اصفهانی بر اثر شکنجه خاله اش

هنوز مشخص نیست که کودک آزاری و قتل به وسیله ی چه کسی صورت گرفته است و علت و مدت زمان شکنجه ها نیز معلوم نیست.

احتمالا به زودی عامل قتل، مدت زمان آزارهای جسمانی کودک و دیگر مطالب منسوب به آن آشکار شده و مجرم به پنجه ی عدالت سپرده خواهد شد.

اما به نظر نمی رسد این طناب منحوس کودک آزاری و قتل کودکان سرزمینمان پایانی داشته باشد...

 

قتل دختر 4 ساله قائمشهری
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.