پدر سنگدل مرندی دستگیر شد

دستگیری پدر کودک آزار مرندی سمیرا نقیبی - چهارشنبه، ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۴۵۲ بازدید
پس از این که ویدئوی کودک آزاری در مرند را دیدیم، تمام ایران به لعن و نفرین پدر کودک آزار مرندی بلند شد. خوشبختانه کودک به سرعت پیدا شد، اما جستجو و دستگیری پدر سنگدل مرندی تا امروز ادامه داشت. تا این که وی توسط پلیس نیروی انتظامی در تهران دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شد...

خوشبختانه پدر سنگدل مرندی دستگیر شد. این پدر سنگدل که چندی پیش ویدئویی از شکنجه های وی بر دختر ۳ ساله اش را منتشر کرده بودیم، در تهران توسط پلیس انتظامی دستگیر شده و تحویل مقامات قانونی گردید.

 

خبر دستگیری پدر سنگدل مرندی

این پدر سنگدل مرندی که اعمال خشونت آمیزی بر کودک ۳ ساله ی خود انجام داده و آن ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود، گریخته و مدتی موفق شده بود از چنگال قانون متواری باشد.

پس از انتشار این تصاویر و ویدئو شکنجه کودک مرندی و نیز شکایت مادر طفل، بلافاصله ظرف کمتر از یک روز کودک پیدا شده و پس از این که تحویل بهزیستی مرند گشت، به مادر خود رسید.

جستجوها برای دستگیری پدر این کودک خردسال بینوا ادامه داشته و پلیس موفق شد در تهران وی را یافته و دستگیر کند.
اکنون این پدر سنگدل مرندی که بویی از انسانیت نبرده است، در بازداشت و منتظر محاکمه و اجرای عدالت است.

 

 

دستگیری پدر کودک آزار مرندی
سمیرا نقیبی من سمیرا شایسته متولد سال ۱۳۶۲، دارای تحصیلات کارشناسی ریاضی محض از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تهران، مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه، عربی و اندکی ایتالیایی هستم. با داشتن سابقه ی کار در زمینه ی فروش تجهیزات شبکه، جهش ۱۸۰ درجه ای به دنیای تولید محتوا و ترجمه داشته و در فمنوم چندمین تجربه ی نویسندگی ام را پشت سر می گذارم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.