حمله مسلحانه به باشگاه بدنسازی زنان در تبریز

 حمله مسلحانه به باشگاه بدنسازی زنان در تبریز - چهارشنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۵۲ بازدید
عصر روز گذشته مردی سیاه پوش و مسلح وارد باشگاه بدنسازی بانوان شد و اقدام به سرقت هر آنچه که به دستش می رسید کرد. با فمنوم همراه باشید تا از جزئیات این اخبار آگاه شوید.

در آذربایجان شرقی، مردی با در دست داشتن سلاح گرم عصر روز گذشته وارد باشگاه بدنسازی بانوان می شود و اقدام به سرقت می کند. این حادثه در حوالی ساعت ۱۸ اتفاق افتاده و طی این ماجرا مرد مسلح با تهدید پول ها و وسایل قیمتی خانم های حاضر در باشگاه می دزدد. 
یکی از شاهدان عینی اظهار داشته است که مرد مسلح سعی داشت هر چه که به دست اش می رسید را بردارد و به سرعت محل باشگاه را ترک کند. 
او گفت: زمانی که همه ی حاضران در باشگاه شوکه شده بودند او با سرعت هرچه تمام تر وسایل را بر میداشت. 
مرد جوان با لباسی سیاه و محاسن زیاد نزدیک به نیم ساعت در باشگاه عربده می کشید و بانوان حاضر در باشگاه را تهدید می کرد، در صورتی که با پلیس تماس بگیرید همه ی افراد حاضر در باشگاه را می کشم.
فرد شاهد ادامه می هد: تمامی حضار را رو به دیوار کرده بود و سعی داشت هر چه پول و یا طلا که در باشگاه بود را بدزدد. حتی طلای دختری که سعی داشت با پلیس تماس بگیرد را هم به سرقت برد. به گفته این بانو چهره سارق مسلح مشخص بود و وی هیچ نقاب یا محافظی هم بر صورت نداشت.
 

 حمله مسلحانه به باشگاه بدنسازی زنان در تبریز

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.