جزئیات ماجرای عقرب های اتوبوس اهواز تهران

جزئیات ماجرای عقرب های اتوبوس اهواز تهران صبا نقیبی - یکشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۴۷ بازدید
امروز خبری مبنی بر وجود ۴ هزار عقرب در اتوبوس اهواز تهران منتشر شد. با ما باشید چرا که قصد داریم در ادامه به بررسی جزئیات ماجرای عقرب های اتوبوس اهواز تهران بپردازیم.

ماجرای عقرب های اتوبوس اهواز تهران

پول و منافع به جایی رسیده است که با جان افراد و کودکان به راحتی بازی می شود. ۴ هزار عقرب در اتوبوس اهواز تهران، خبر دردناکی بود که در فضای مجازی پیچید.

بنا بر گفته معاونت نظارت  پایش اداره محیط زیست استان قزوین، تعداد ۴ هزار عقرب در محموله ای خطرناک در اتوبوس اهواز تهران جاسازی شده بود. تعدادی از این عقرب های جاسازی شده، در مسیر خوستان به قزوین، بیرون آمده و وارد اتوبوس شدند.

یکی از این عقرب ها که به اتوبوس وارد شده بود، یک کودک را نیش زد و مسافران را از وجود عقرب های دیگر آگاه کرد. البته خوشبختانه آسیب جدی به این کودک وارد نشده است.

یگان حفاظت محیط زیست با همکاری نیروی انتظامی، این محموله را به پاک پردیسان منتقل می کنند.

فرد متخلف ادعا کرده است که او تنها رابط بوده و می بایست این محموله را به مقصد تحویل می داده است.

جزئیات ماجرای عقرب های اتوبوس اهواز تهران
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.