انگیزه عاشقانه‌ی عامل خون‌گیری از مدرسه دخترانه

انگیزه عاشقانه‌ی عامل خون‌گیری - شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲۱ بازدید
انگیزه عامل خونگیری مدرسه تاکستان عاشقانه بوده است. برای دریافت مطلب بیشتر فمنوم را دنبال کنید.

حسن آصفی در خصوص انگیزه ی فردی که به اسم مامور هلال احمر وارد مدرسه شده است و از دختران مدرسه تست قند خون گرفته، می گوید: این شخص در دست مراجع قضایی است و مطلبی به ما ارائه داده نشده است، ولی انگیزه  ی این فرد عاشقانه می باشد. 
فرد مجرم به بیماری دیابت مبتلا بوده و دستگاه قند خون متعلق به خود فرد است و این مقام در ادامه می گوید: این شخص ۱۸ تا ۱۹ سال سن دارد و با همان دستگاه خود به مدرسه رفته و یک سری آزمایش قند خون هم گرفته است. 
آصفی در مورد حضور این فرد در مدرسه دختران به عنوان مامور هلال احمر می گوید: وی هیچ رابطه ای با هلال احمر ندارد و تنها در گذشته دوره ای ۲۲ ساعته آموزش کمک های اولیه که هر کسی نیز می تواند در این کلاس ها شرکت کند، حضور یافته است. 
مدیر عامل هلال احمر استان قزوین با اشاره به حضور بدن مشکل این شص در مدرسه اشاره کرده و می گوید: آموزش و پرورش به درستی حتی در برنامه های مشترک که با آن ها داریم سختگیری کرده و از پیش، هماهنگی های لازم صورت می گیرد تا برنامه ای خاص در یک مدرسه اجرا شود. 
وی افزود: متاسفانه اهمال کاری از جانب مدیر و ناظم مدرسه است که دادستان هم دستور بازداشت مدیر و ناظم مدرسه را صادر کرده است. 
دو روز پیش، در روز پنج شنبه ۱۹ مهر که اخبار خونگیری از دانش آموزان مدرسه منتشر شد، به دنبال آن روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین می گوید: طی حادثه ای که روز چهارشنبه برای دختر های دبیرستانی شهر تاکستان افتاد، سه نفر از عوامل این مدرسه برای انجام بازجویی های بیشتر نیز بازداشت شدند .  مدیر، معاون آموزشی و مربی بهداشت مدرسه بازداشت شده‌اند تا بازجویی‌های بیشتری انجام شود. مسئولین مدرسه باید بدانند که فردی بدون در دست داشتن نامه از آموزش و پرورش نمی تواند وارد مدرسه شود. 
طبق اعلام آموزش و پرورش قزوین، شخصی که وارد مدرسه شده و اقدام به تست قند خون از دانش آموزان کرده است، پسری ۱۸ ساله است که با یکی از دانش آموزان آشنا است. مجوز هلال احمر را جعل کرده و با بر تن کردن کاور جمعیت هلال احمر وارد مدرسه شده است. 
مرکز بهداشت تاکستا اعلام کرده است که دانش آموزان مدرسه مورد بررسی قرار گرفته است و هیچ یک از آن ها دچار بیماری و مشکل نشده اند. مشکل اصلی این است که چرا مسئولین مدرسه اجازه ی ورود این فرد را به مدرسه داده اند و از فرد مذکور هیچ نامه ای از آموزش و پرورش نخواسته اند. 
 

انگیزه عاشقانه‌ی عامل خون‌گیری

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.