آتش سوزی هواپیمای شیراز مسقط هواپیمایی آسمان + فیلم

آتش سوزی هواپیمای آسمان شیراز به مسقط صبا نقیبی - جمعه، ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲۵ بازدید
برخی از منابع خبر از آتش سوزی هواپیمای آسمان شیراز به مسقط می دهند. البته این خبر در حال تکمیل است اما در ادامه می توانید جزئیات آتش سوزی هواپیمایی آسمان را بخوانید و فیلم آتش سوزی هواپیمای شیراز مسقط هواپیمایی آسمان را ببینید.

آتش گرفتن هواپیمایی آسمان شیراز به مسقط

هواپیمای شرکت آسمان از فرودگاه شیراز به مسقط، اندکی پس از بلند شدن، آتش گرفت. این هواپیما با یک فرود اضطراری به شیراز بازگشت.

این هواپیما پس از تیک آف دچار آتش سوزی در موتور شد و به شیراز بازگشت و به سلامت در فرودگاه شیراز به زمین نشست.

خبر تکمیلی:

نقص فنی در موتور شماره دو این هواپیما، سبب آتش گرفتن هواپیمای شیراز به مسقط شده است.

فیلم آتش سوزی هواپیمای شیراز مسقط هواپیمایی آسمان

 

 

آتش سوزی هواپیمای آسمان شیراز به مسقط
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.