شرط ثبت نام طرح فروش ایران خودرو چیست؟

فروش ایران خودرو و شرط ثبت نام طرح فروش ایران خودرو - یکشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۵۰ بازدید
کسانی که در طرح فروش سایپا ثبت نام کرده اند, نمی توانند در طرح آتی پیش فروش خودرو های ایران خودرو شرکت نمایند. در خصوص فروش ایران خودرو و شرط ثبت نام طرح فروش ایران خودرو با فمنوم همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی را کسب نمایید.

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرده است: کسانی که در طرح فروش اخیر شرکت سایپا ثبت نام کرده اند, نمی توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو شرکت نمایند. ایران ودرو در خصوص طرح آتی خود جهت چیش فروش ۴۰ هزار دستگاه گفته است: ایران خودرو جهت فروشو توزیع عادلانه بین مشتری های واقعی, طبق هماهنگی با گروه خودرو سازی سایپا, کد ملی مشتری هایی که در طرح پیش فروش این شرکت ثبت نام کرده اند را دریافت می نماید. 

طرح پی فروش ایران خودرو

چه کسانی می توانند در طرح فروش ایران خودرو ثبت نام کنند؟


شرکت ایران خودرو قصد دارد که محصولات پیش فروشی بین مصرف کنندگان و مشتری های واقعی توزیع شود. هدف این شرکت این است که کسانی برای خرید خودرو اقدام نمایند که نیازمند خودروی شخصی بوده و مصرف کننده ی واقعی می باشند. طی این اطلاعیه, گفته شده است که با توجه به فروش اخیر شرکت سایپا و استفاده گروهی از هموطنان از شرایط ارائه شده از طرف این شرکت, ایران خودرو از مدیریت ارشد این شرکت خواسته است تا لیست کد ملی مشتری هایی که در ثبت نام اخیر موفق به ثبت نام شده اند را به این گروه صنعتی اعلام نماید تا ثبت نام کردن نام بردگان پیشگیری شود. ایران خودرو تصمیم گرفته است که به زودی طرح پیش فروش ۴۰ هزار دستگاه محصولات خود را اجرا کند.  
 

فروش ایران خودرو و شرط ثبت نام طرح فروش ایران خودرو

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.