علی اصغر سفری،مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از کشور گریخت.( به روز رسانی)

علی اصغر سفری،مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از کشور گریخت. فرشته علی بخشی - یکشنبه، ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۶۴۰۶ بازدید
پس از شایعات متعدد در مورد احتمال ورشکستگی بانک اقتصاد نوین در صورت رسیدن دلار به ۹۰۰۰ تومان، امروز خبر خارج شدن مدیر عامل بانک اقتصاد نوین ، جناب آقای علی اصغر سفری در رسانه ها پیچیده است. احتمال می رود این خارج شدن از کشور به مانند خروج محمد رضا خاوری بدون بازگشت باشد. ( خبر گریختن علی اصغر سفری تکذیب شد )

علی اصغر سفری،مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از کشور گریخت

از مبلغ دقیق اختلاس اطلاع دقیقی در دسترس نیست اما گفته میشود مبلغی در حدود ۳تریلیون تومان باشد .

اقتصادنوین قبل تر اعلام کرده بود در صورت ورود دلار به کانال ۹۰۰۰ تومان ورشکسته میشود

گفته میشود سرمایه پایه این بانک‌ حدود ۱۸۰۰ میلیارد تومان، دارایی‌ها ۳۲ هزار میلیارد تومان، تسهیلات ۲۸ هزار میلیارد تومان، مجموعه سپرده‌ها ۳۰ هزار میلیارد تومان و تعداد مشتریان بانک اقتصاد نوین ۵ میلیون نفر هستند.

به روز رسانی

چندی پیش خبر خروج از کشور مدیر عامل اسبق بانک اقتصاد نوین خبر ساز شد. اما در صورتی‌ که وی در ماه‌های ابتدایی سال ۹۶ از سمت مدیرعاملی بانک اقتصاد نوین کناره‌گیری کرده و مدیریت عاملی بانک گردشگری را بر عهده گرفته بود و در حال حاضر نیز چند ماهی است از این سمت هم کناره‌گیری کرده است.

علی‌اصغر سفری در گفتگو با خبرنگار ایبِنا با رد شایعه خروج از کشور گفت: اینجانب در تاریخ ۳ آبان ماه سال ۹۵ به سمت مدیریت عاملی بانک اقتصاد نوین انتخاب‌ شده و تنها چند ماه در این سمت قرار داشتم و بعد از این دوره نیز در اواخر سال ۹۵ به سمت مدیریت عاملی بانک گردشگری انتخاب شدم.

وی افزود: در حال حاضر، من هیچ سمتی در بانک اقتصاد نوین ندارم و همچنین دو الی سه ماه است که از مدیریت عاملی بانک گردشگری نیز کناره‌گیری کرده و در حال کار بر روی طرح‌های تحقیقاتی خود در تهران هستم.

بر اساس این گزارش، علیرضا بلگوری در ۲۷ آذرماه سال ۹۶ سکان هدایت بانک اقتصاد نوین را در دست گرفته و هم‌ اکنون نیز در این سمت مشغول به فعالیت است. علیرضا سفری از مدیران با سابقه شبکه بانکی است که در کارنامه کاری خود، عضویت در هیات‌ مدیره بانک تجارت، معاون مدیرعامل بانک کارآفرین، مدیر امور اعتباری بانک تجارتی ایران و هلند، مدیر عاملی بانک اقتصاد نوین و گردشگری و همچنین عضویت در هیات‌ مدیره چند شرکت اقتصادی و صنعتی کشور را دارد.

 

 

علی اصغر سفری،مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از کشور گریخت.
فرشته علی بخشی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی، علاقمند و فعال در مباحث روانشناختی و جامعه شناسی.

دیدگاه ها:

صوفیا صوفیا (کاربر مهمان) - ۱۶:۳۸ - یکشنبه، ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ - پیوند ثابت

آقای سفری مردی بسیار نکوست و ضمنا مدیرعامل گردشگری هستند ایشون نه اقتصاد نوین .

دوست گرامی، با احترام برخی از واژه ها از نظر شما مبتنی بر قوانین نظر دهی در سایت حذف شد. از درج نظر سپاسگزاریم و خبر به روز رسانی شد. از تذکر شما سپاس

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.