بازی مومو چیست؟ + ویدئو

چالش مومو و بازی مومو و ویدئو چالش مومو صبا نقیبی - شنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵۶۴ بازدید
بعد از بازی نهنگ آبی، اینبار نوبت به بازی مومو می رسد. این بازی خطرناک جان کودکان و نوجوانان را هدف می گیرد و در نهایت آنان را وادار به خودکشی می کند. در ادامه با چالش مومو آشنا می شود و ویدئو چالش مومو را خواهید دید.

چالش مومو چیست؟

مومو نام بازی جدیدی برای تحریک کودکان و نوجوانان به خودکشی است. پس از بازی نهنگ آبی، اینبار بازی مومو واتس اپ پدید آمده است تا روان و جان کودکان و نوجوانان را هدف بگیرد.

 

چالش مومو

چالش مومو چه می کند؟

این چالش از طریق اپلیکیشن واتس آپ برگزار می شود. در واقع مومو یک بازی خطرناک قابل اجرا در واتس اپ است و یک زن ترسناک ژاپنی است که با تسلط به افکار کودکان و نوجوانان، آن ها را وادار به خودکشی می کند.

در ژاپن و سراسر دنیا عروسک های مختلفی تولید می شود که تبدیل به نماد می شود و طرفداران زیادی پیدا می کنند. اما برخی از این عروسک ها می توانند تاثیرات بسیار مخربی را داشته باشند و برای اهداف سیاهی مورد استفاد قرار گیرند که یکی از این عروسک ها، مومو است.
مومو در افسانه های ژاپنی، موجودی است که بچه ها را می دزد. اولین بار، تصویر مومو توسط یک عروسک ساز به نام ناناکو در اینستاگرام منتشر شد و سپس به شهرت جهانی رسید.

مومو در واتس آپ با تحریک کنجکاوی کودکان و نوجوانان، کنترل آنان را به دست می گیرد و در نهایت کودکان و نوجوانان را وادار به خودکشی می کند.

مومو در ابتدا با پیام های ناشناس با کودکان صحبت می کند و برای آنان عکس های ترسناک ارسال می کند. او در صورت انجام ندادن کارهای خطرناک و خودکشی توسط کودکان و نوجوانان، آن ها را تهدید می کند و وعده ظاهر شدن در تاریکی و شب هنگام، نفرین کودکان را می دهد و تهدید به کشتن پدر و مادرشان می کند.

در چالش مومو، وظایفی به کودکان و نوجوانان محول می شود، وظایفی شبیه به چالش نهنگ آبی داده می شود و در نهایت فرد مجبور به خودکشی می شود. اتفاقاتی که در این بازی خطرناک می افتد می تواند کاربر را به سمت کار های خشونت آمیز بکشاند و باعث اتفاقات جبران ناپذیر شود.
این بازی تا به امروز قربانی های زیادی از کودکان و نوجوانان در کشورهای مختلفی گرفته است و ممکن است وارد کشور شود. از آن جایی که این بازی کودکان و نوجوانان را هدف قرار می دهد، لازم است که پدر و مادر ها هشدارها را جدی گرفته و در این خصوص به کودکان و نوجوانان خو هشدار دهند.

این چالش همانند سایر چالش های خطرناک و به منظور هدف قرار دادن جان کودکان و نوجوانان طراحی شده است و از ابزارهای مختلف تهدید کودکان استفاده می کند. چالش مومو را جدی بگیرید.

ویدئو چالش مومو

در ادامه ویدئو بازی مومو را میبینید. ( این ویدئو حاوی تصاویر آزاردهنده است و دیدن آن به کودکان و نوجوانان پیشنهاد نمی شود )

 

 

 

چالش مومو و بازی مومو و ویدئو چالش مومو
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.