جزئیات مرگ کودک ۶ ساله بوکانی با کتک نامادری

مرگ کودک 6 ساله بوکانی بعد از کتک های نامادری صبا نقیبی - یکشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳۸ بازدید
مرگ کودک ۶ ساله بوکانی با کتک نامادری امروز خبری است که قلب ها را آکنده از درد و اندوه کرده است. خبرهای مربوط به آزار و اذیت کودکان و مرگ این انسان های کوچک بی گناه پایانی ندارد. جزئیات مرگ کودک ۶ ساله بوکانی با کتک نامادری را در مطلب زیر بخوانید.

مرگ کودک ۶ ساله بوکانی بعد از کتک های نامادری

اخبار کودک آزاری و خشونت علیه کودکان گویا پایانی ندارد. پس از آزار و اذیت کودک ۳ ساله مرندی و یا قتل دختر سه ساله توسط پدرش ، اینبار دل جامعه از مرگ کودک ۶ ساله بوکانی به درد آمد. نامادری یا همان مادر دوم ، نام مقدس مادر را بر دوش می کشد اما آیا با این روند گسترش بیماری های روانی و خشونت می توان به یکدیگر اعتماد کرد. کودکی که به دست مادر یا پدری سپرده می شود، آیا زنده بودنش تضمین می شود؟ این سوالی است که شاید امروز ذهن کودکان را بیشتر از همه درگیر می کند: آیا من در کنار پدر و مادرم زنده می مانم؟

نامادری کودک ۶ ساله را آنقدر کتک زد تا او مرگ مغزی شد

کودک ۶ ساله بوکانی بر اثر ضربه های ناشی از کتک نامادری اش در بیمارستان مهاباد مرگ مغزی شد و سپس فوت کرد. خوشبختانه نامادری دستگیر شد و با عنوان قتل عمد بازداشت است.

 

مرگ کودک 6 ساله بوکانی بعد از کتک های نامادری
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.