زنده شدن نوزاد حین غسل در غسالخانه

زنده شدن نوزاد حین غسل در غسالخانه - چهارشنبه، ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳۹ بازدید
ماجرای زنده شدن نوزاد در غسالخانه از چه قرار است؟ نوزادی شش ماه در غسالخانه, حین غسل دادن جان دوباره می گیرد. در ادامه ی این مطلب جزئیات این خبر را ذکر کرده ایم. با فمنوم همراه باشید.

در غسالخانه باغ رضوان, شهرداری ارومیه نوزادی که شش ماه به دنیا آمده بود ولی در همان دقایق اولیه فوت کرده بود, دوباره جان گرفت.
جالب است بدانید که سازمان آرامستان شهرداری ارومیه این خبر را تایید می کند و می گوید: این نوزاد شش ماهه که روز قبل از فرستادن به باغ رضوان فوت شده بود در زمان غسل میت در غسالخانه دوباره زنده شد. امیر عباس عابدینی حجت الاسلام و المسلمین ضمن این ماجرا گفته است: پدر فرزندان دوقلو که هر دو آن ها فوت کرده بودند,  پس از فوت نوزادان و هنگام غسل دادن به باغ رضوان آمده بود که متوجه شد یکی از نوزادانش در حین غسل دادن جان گرفته است و گریه می کند. 
وی ادامه می دهد: طبق نظر پزشکان, این نوزاد تمامی علائم حیاتی را از دست داده بود و پزشک بیمارستان فوت نوزاد را تایید کرده بود ولی دوباره زنده شد.
 

زنده شدن نوزاد حین غسل در غسالخانه

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.