جزئیات آزار و اذیت پسر ۱۳ ساله توسط شرور محل

آزار و اذیت نوجوان 13 ساله توسط زورگیر سارق صبا نقیبی - شنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷۰ بازدید
علی رغم تمام مجازات سختی که برای تجاوز به کودکان و نوجوانان در نظر گرفته می شود، اما همچنان خبرهای متعددی از آزار و اذیت کودکان و نوجوانان به گوش می رسد. متاسفانه اینبار خبر از آزار و اذیت نوجوان ۱۳ ساله توسط سارق زورگیر منتشر شده است که در ادامه به جزئیات آزار و اذیت پسر ۱۳ ساله توسط شرور محل خواهیم پرداخت.

روز گذشته، پسری ۱۳ ساله به همراه پدرش به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران مراجعه کردند و پرده از جنایت دیگری علیه کودکان برداشتند. اینبار ماجرا خبر از آزار و اذیت پسر ۱۳ ساله توسط شرور محل می دهد.

آزار و اذیت نوجوان ۱۳ ساله توسط سارق زورگیر

به گزارش فمنوم و به نقل از خبرنگار جنایی رکنا،سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: روز ۱۲ مرداد ماه امسال پسر نوجوانی همراه پدرش به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران مراجعه و در طرح شکایتی عنوان داشت که توسط یکی از جوان های محل به نام "بهزاد" مورد آزار و اذیت قرار گرفته است .

با طرح شکایت اولیه با موضوع "آزار و اذیت" و تأکید موضوع از سوی پزشکی قانونی ، پرونده جهت ادامه تحقیقات و دستگیری متهم از شعبه ۴ بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در اختیار اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

حتما بخوانید: جزئیات زن اسید پاش اهری ؛ اسیدپاشی زن اهری برای انتقام

نوجوان ۱۳ ساله در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " ساعت ۲۰:۳۰ در حال رفتن از باشگاه به سمت خانه بودم که یکی از بچه محل ها به نام بهزاد که مقابل در خانه شان ایستاده بود مرا صدا کرد ؛ زمانیکه به او نزدیک شدم تا ببینم بهزاد با من چکار دارد ، ناگهان دستم را گرفت و مرا با زور و تهدید به داخل خانه شان در طبقه دوم ساختمان برد . بهزاد در خانه شان را قفل کرد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد ".

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران صبح امروز با مراجعه به محل سکونت بهزاد ، در حالیکه قصد داشت با مشاهده کارآگاهان از طریق پشت بام از محل متواری شود او را دستگیر و به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند و شاکی پرونده پس از مواجه حضوری ، متهم را به صورت کامل مورد شناسایی قرار داد .

در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی از مجرمین سابقه دار در زمینه زورگیری است که در شهریورماه سال ۱۳۹۰ نیز دستگیر و روانه زندان شده و برابر تحقیقات میدانی انجام شده از محل سکونتش ، در در زمینه خرید و فروش موادمخدر نیز فعالیت دارد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : متهم با قرار قانونی ، جهت ادامه رسیدگی به پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از متهم در مراحل مقدماتی است.
    

 

آزار و اذیت نوجوان 13 ساله توسط زورگیر سارق
صبا نقیبی یک بیوگرافی کوچیک از من! من صبا نقیبی هستم. در مقطع کارشناسی در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی تحصیل کردم و فوق لیسانس MBA دارم. چون به حوزه ی کسب و کار مخصوصا دیجیتال علاقه دارم، در دوره های دیجیتال مارکتینگ هم شرکت کردم و تو این زمینه هم مطالعه میکنم. بعد از چند بار از این شاخه به اون شاخه پریدن، به طور رسمی کارم رو از رهنمون به شکل کارآموز سئو و تولید محتوا شروع کردم، با آموزش، کلاس ها و دوره های مختلف، تحقیق و خواندن، به درجه ی کارشناسی نایل شدم و بعد سرپرست تیم! تجربه ی کار تخصصی به شکل فریلنسرینگ هم داشتم، اما حالا به طور جدی به فِمَنوم فکر می کنم. از علاقه مندی ها هم اگه بگم باید به موسیقی گوش دادن، کتاب خواندن، سفر و البته اندیشیدن اشاره کنم.

دیدگاه ها:

ثبت دیدگاه

ایمیل شما درسایت نمایش داده نخواهد شد

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.